Yüzüklerin Efendisi Lord of the Rings Serisi

Yüzüklerin Efendisi Boxset

 • 1. Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü (2003)

  Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü

  Kıyamet günü ortamı yaşanmakta olan orta dünyada yüzük Savaşı'nın inanılmaz büyük Savaşı ve mücadelesi başlamıştır. Bir taraftan da güvenilmez olan Gollum’un rehberlik etmiş olduğu yüzüğün taşıyıcısı olan Frodo ve arkadaşı Sam, Mordor’a Gidip tek yüzüğü yok etmek için inanılmaz mücadele vermeye başlamışlardır. Bir taraftan da Rohan Atlıları ile Elf’lerle Güç Birliği yapıp Saruman’ı alt etmeyi ve Gandalf’ın Aragon ile Tüm dostlarını karanlıkların Efendisi nin tehditleri altında olan gondora götürüp savunmak zorunda kalmışlardır. Gondor'un savunması artık Miğfer dibi Savaşı'ndan daha da kolay olmayacaktır. Sauron'un Orduları harekete geçmeye başlamıştır. Fakat bunu başarabilirlerse Gondur’u İsuldur’un kanından olan Gerçek bir kral ve daha öncesindeki kralları daha da büyük bir savaşa sürükleyecektir. SineKing.Com olarak Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü izleyicilerine keyifli seyirler dileriz.

 • 2. Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği (2001)

  Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği

  İyiler ile kötüler arasındaki savaşın epik bir mücadelesini anlatan Bu filmde mükemmel bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalmış olan ve barışçıl bir Hobbit olan Frodo Baggins'in muhteşem serüvenini anlatmaktadır. Frodo'nun yapması gereken aslında kıyametin çatlağı larak bilinen diyarlara girerek muhteşem bir mücadeleye katılmak ve yüzüğü sonsuza kadar ortadan kaldırmaktır. Fakat yola yalnız çıkmayacak ve ona bu zorlu mücadelede Gandalf’ın yanısıra bir Elf olarak bilinen Legolas ile cüce gimli ve İzci Aragorn ile Boromr ve Frodo’nun kendisi gibi tüm Hobbit olan arkadaşları Merry Pippin Samwise de onlarla birlikte gidecekler. Dağları ormanları yağan karları ve kaleleri nehirleri ile ovaları aşacak karşılarına çıkacak olan şeytani güçlerle savaşacak ve bir takım gruplar ile boğuşarak yüzü yok etme görevini yerine getirmek için Karanlıklar Lordu olan hükümdarın yok edilmesini sağlayacaklardır. SineKing Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği izleyicilerine keyifli seyirler diler.

 • 3. Yüzüklerin Efendisi 2 - İki Kule (2002)

  Yüzüklerin Efendisi 2 - İki Kule

  Yüzük Kardeşliği üyelerinin kardeşlik verinin bozulmasından sonra başlarına gelenleri anlatan bir filmde serinin devamı olan ve kahramanlarımızın gruplar şeklinde orta dünyaya ve en tehlikeli yerlerine atılmaları ile başlayacaktır. Bu kez yeni kabinler çoktan kurulmuş ve orta dünyada medeniyetler farklılaşmıştır. kahramanlarımız Bu kez yüzün peşinden giderek onu korumak ve yok etmek görevini üstleneceklerdir. Sıra diğer bütün ordular ile savaşmak ve yüzüğü orduların arasından kurtararak Onu cehennem çukuruna atarak yok etmeyi başarmaya çalışacaklardır. Başlarına gelen inanılmaz tehlikeler ve onları bekleyen Ork orduları çoktan Harekete geçmiş ve orta dünyayı cehenneme çevirmeye başlamışlardır. Frodo yüzeye sahip çıkacak Ve onu çukur'un derinliklerine gönderecektir. Saruman'ın orduları ise Frodo’yu dört gözle beklemekte e ittifak kurduğu Ork orduları ile karşılayacaktır. Bu kez işleri daha zor ve çetin olacaktır